Çelik Kalıp Sanayi İkitelli Pnomatik Destekli Kalıp, Kesme,Form ve Sıvama Kalıpları, Prograsif Kalıp, Transfer kalıp, Seri Üretim, 3 Boyutlu Kalite Kontrol - 3D Tarama, Pres baskı kalıpları, prograsif pres kalıpları, pres kalıpları, çelik pres kalıbı, ikitelli pres kalıpları, progresif pres kalıpları, ikitelli prograsif kalıp imalatı.

celikkalip.com

Çelik Kalıp kalıp tasarım ve üretimi,montaj işlemleri,kesme ve sıvama kalıp imalatı

Kalite

   Faaliyet gösterdiğimiz sac-metal kalıpları ve sac-metal parçaları seri üretimi sektöründe ; ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre işlemek, ürünlerimizi zamanında ve onaylanmış bir şekilde teslim etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak vazgeçilmez ilkelerimizdir. Bu ilkelerimizi gerçekleştirebilmek için ; Personellerimize gerekli eğitimleri sürekli vermeyi , mevcut makine parkımıza gerekli ve önleyici bakımları zamanında yapmayı ve üretim kalitemizi sürekli iyileştirmeyi garanti ediyoruz.

   Bünyemizde bulunun 3 boyutlu lazer tarama cihazı ile müşterilerimiz beklediği tolerans değerlerini yakaladığımızı raporlayarak , projeleri teslim ediyoruz. Raporlamamız ;

  • 3 boyutlu kıyaslama
  • Noktasal ölçüm
  • 2D GD&T kontrolü
  • 3D GD&T kontrolü
  • Trim hatları kontrolü vb. kısımlarından oluşmaktadır